Hľadať

O nás

Sme spoločnosť pôsobiaca v druhom najväčšom meste Slovenska - Košiciach. Napriek krátkej pôsobnosti na slovenskom trhu máme bohaté skúsenosti, keďže v zahraničí naše služby a výrobky ponúkame už niekoľko rokov.

Predmetom nášho podnikania je tieniaca technika, teda rôzne tieniace systémy do interiéru ako aj do exteriéru, bez ohľadu či sa jedná o rodinné domy, byty, chaty alebo obchodné priestory. Taktiež nezáleží na veľkosti ani na tvare okien. Všetko prispôsobujeme konkrétnej zákazke, čo predstavuje splnenie požiadaviek klienta.

Zloženie našej spoločnosti sa skladá z mladých a energických ľudí, snažiacich poskytovať zákazníkom kvalitné produkty za rozumné ceny. Dynamiku našej práce dotvára ústretovosť voči zákazníkovi, ktorou sa snažíme prispôsobiť vášmu časovému harmonogramu. Pomáhame a usmerňujeme vás pri výbere typu tieniaceho systému, ktorý vám bude vyhovovať, no vždy v súlade s interiérom alebo exteriérom. Je pre nás dôležité, aby funkčnosť, kvalita a dizajn boli v harmónií s vaším domovom. Našou silnou stránkou je zameranie ako aj samotné montovanie našich produktov v rámci ceny. Za zameranie a montovanie interiérových výrobkov v Košiciach vám neúčtujeme žiadne poplatky. Ako spoločnosť sme si určili cieľ, aby naše produkty spĺňali funkčnosť a robili vám radosť, bez zbytočného zaťažovania rodinného rozpočtu.

Vytvorili sme pre vás príjemný showroom, ktorý nájdete na adrese Cottbuská 11 (sídlisko KVP) v Košiciach. V showroome si viete pozrieť tieniace systémy v rôznych prevedeniach. Na realizáciu vašich predstáv je pre vás pripravený vyškolený personál ochotný vám poradiť a zodpovedať na vaše otázky. Naši zákazníci sú našou veľkou motiváciou. Práca nás baví a vždy vás radi uvítame.

Slnko vyžaruje svetlo a teplo, ktoré je pre nás životne dôležité. Avšak nie vždy nám vyhovujú účinky slnečných lúčov. Kvôli tomu vám ponúkame široký výber tieniacej techniky do interiéru ako aj do exteriéru. S našou tieniacou technikou vám umožníme slnečné svetlo ovládať. Vašej predstavivosti medze nekladieme, keďže poskytujeme rôznorodý sortiment tieniacej techniky vyrobený na mieru.